Zapowiedzi

Planujemy również wydać dawno zapowiadany Grimuar Armandela.Tekst jest już gotowy. Pracujemy nad składem graficznym. Praca nad tekstem była fascynującą przygodą przy porównywaniu różnych wersji oryginalnych manuskryptów i odcyfrowywaniu zniekształconej łaciny. Ostatecznie dajemy Wam wersję pełniejszą niż popularne angielskie tłumaczenie Mathersa.

Kolejna pozycja na liście do wydania to książka o voodoo, która nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Veronika Šulcová opowie w niej o swojej podróży na Haiti i inicjacji w tamtejsze voodoo. Cała historia opatrzona będzie zdjęciami, które we wspaniały sposób oddają klimat wyspy i voodooistycznych praktyk.

Czeka nas też polskie tłumaczenie “Qabalah, Qliphoth and Goetic Magic” Thomasa Karlssona, założyciela Dragon Rouge, która opowie o pracy z demonami i klifotami.

Za jakiś czas ukaże się w wersji polskiej ”Witches Hexagram”, kontynuacja “Piramidy czarownic”, która zabierze Was w podróż po środkowej części Drzewa Życia.

Postaramy się informować Was na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz facebookowym fanpage’u. Link do naszej facebookowej strony znajdziecie tutaj. Zachęcamy do polubienia!