Zapowiedzi

Niebawem ukaże się w wersji angielskiej ”Witches Hexagram”, kontynuacja “Piramidy czarownic”, która zabierze Was w podróż po środkowej części Drzewa Życia. Za jakiś czas ukaże się również jej wersja polska.

Kolejną polskojęzyczna książka którą wydamy będzie odświeżona i rozszerzona wersja “Poza miotłą” gardnerowskiej arcykapłanki Morgany. Mamy nadzieję, że uda się ją wydać jeszcze przed Yule.

Planujemy również wydać dawno zapowiadany Grimuar Armandela.Tekst jest już gotowy. Pracujemy nad składem graficznym. Praca nad tekstem była fascynującą przygodą przy porównywaniu różnych wersji oryginalnych manuskryptów i odcyfrowywaniu zniekształconej łaciny. Ostatecznie dajemy Wam wersję pełniejszą niż popularne angielskie tłumaczenie Mathersa.

Kolejna pozycja na liście do wydania to książka o voodoo, która nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Veronika Šulcová opowie w niej o swojej podróży na Haiti i inicjacji w tamtejsze voodoo. Cała historia opatrzona będzie zdjęciami, które we wspaniały sposób oddają klimat wyspy i voodooistycznych praktyk.

Czeka nas też polskie tłumaczenie “Qabalah, Qliphoth and Goetic Magic” Thomasa Karlssona, założyciela Dragon Rouge, która opowie o pracy z demonami i klifotami.

Postaramy się informować Was na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz facebookowym fanpage’u. Link do naszej facebookowej strony znajdziecie tutaj. Zachęcamy do polubienia!