Zapowiedzi

Od wydania naszej pierwszej książki minęły prawie dwa lata. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy oraz zdobyliśmy nowe doświadczenia. Wydaliśmy już trzy książki : „Taniec Spirali”, „Przyszłość czarostwa” oraz „Zasady wicca” – trzy książki trzech niezwykłych kobiet, kapłanek oraz czarownic, Starhawk, Doreen Valiente i Vivianne Crowley. Na początku naszej przygody z Bibliotheca Alexandrina postanowiliśmy, że wydamy trzy książki i potem postanowimy co dalej.

Z wielką radością informujemy, że postanowiliśmy kontynuować naszą wspaniałą przygodę i mamy wiele planów i projektów na przyszłość. Pierwszym z nich jest wydanie naszej pierwszej niepublikowanej nigdy wcześniej książki The Witches’ Pyramid „(Piramida czarownic”)  Roberta Hardy’ego, która pokazuje wiccańskie spojrzenie na Kabałę z wiccańskiej perspektywy. Jest to pierwsza część z planowanej trylogii. Rob Hardy jest wiccańskim arcykapłanem z wieloletnim doświadczeniem, który zgłębiał tak tajniki czarostwa, jak i Kabały. Książkę tę wydamy po polsku i po angielsku. Bibliotheca Alexandrina wkracza na anglojęzyczny rynek,  tak że trzymajcie za nas kciuki!

Nie martwcie się jednak, bo nie zapominamy o naszych polskich czytelnikach i niebawem ogłosimy  nasze kolejne projekty.

Postaramy się informować Was na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz facebookowym fanpage’u. Link do naszej facebookowej strony znajdziecie tutaj. Zachęcamy do polubienia!